DAŽNIAUSIOS KOSTIUMŲ KLAIDOS(NEDARYKITE JŲ)

Dauguma vyrų nedėvi kostiumo kasdien, bet kai tik yra didesnė proga, tai kostiumas neišvengiamai reikalaujamas. Užsirišate kaklraraištį arba peteliškę, kišenę papuošiate „fantazija“ ir kai jau visos kostiumo dalys ant Jūsų, tai norite atrodyti fantastiškai, jei taip – įsitikinkite, kad nedarote šių klaidų.

1. Jūs galite pamatyti, kaip kai kurie vaikinai dėvi kostiumus su prekės ženklo audinio etikete ant rankovės – Jums to tikrai nereikia. Kuo greičiau tai pašalinkite, o dar geriau paprašykite, kad tai už Jus padarytų parduotuvėje.

Siūlės ant rankovių galų ir ant skeltukų yra skirtos tik formai išlaikyti, kai transportuojama ir laikoma parduotuvės vitrinoje – paprašykite, kad pardavėjas Jums šiuos sutvirtinimus nuimtų parduotuvėje, kad netyčia neišeitumė su nereikalingomis siūlėmis „į žmones“.

2. Kai kalbama apie kostiumą, tai pats svarbiausias faktorius yra – kostiumo tinkamumas Jūsų figūrai. Yra tikimybė,kad Jūs iškart nusipirksite kostiumą iš vitrinos ir jis puikiai Jums tiks – NUOSTABU, bet dažniausiai taip nebūna…

Jei perkate kostiumą kostiumų parduotuvėje, tai dažniausiai bus ir siūvėjas, kuris pritaiko kostiumą pagal Jūsų figūrą – pasitikėkite jais ir atrodysite puikiai, jei kostiumą perkate ne kostiumų parduotuvėje, tuomet raskite siūvėją, kuris galės sutvarkyti Jūsų kostiumą – kelnių ilgis, švarko platumas, rankovių ilgis – visa tai detalės, kurios yra laaaaabai svarbios, kad atrodytumėte puikiai!

3. Jei Jūsų švarkas turi daugiau nei 1 sagą, tuomet apatinė saga niekuomet neturėtų būti segama. Priežastis kilusi iš senovės:

Karalius Liudvikas XIV tavo per stambus, kad galėtų užsisegti savo šventinį švarką prieš iškilmes, tad paliko paskutinę sagą neužsegtą, o iš pagarbos karaliui, visi buvę svečiai taip pat prasisegė apatinę sagą. O šiais laikais laikomasi tradicijos nesegti apatinės sagos, bet tuo pat ir sutikite, kad taip švarkas atrodo geriausiai.

4. Nekabinkite kostiumo plastikiniame maiše, leiskite kvepuoti it gyvam organizmu. Galite laikyti medvilniniame maiše. Palaikykite kostiumo formą pakabindami ant medinės arba plastikinės pakabos su tinkamais pečiais, kad nesugadintumėte formos.

5. Dažnai pastebima klaida, kai kaklaraištis ir „fantazija“ arba peteliškė ir „fantazija“ derinami spalvomis – Jūsų aksesuarai turėtų papildyti vienas kitą, tačiau nesutapti.

6. Geriausia kostiumo spalva juoda – TIKRAI NE!

Juodas kostiumas yra per daug ekstremalu ir paprastai turėtų būti skirtas laidotuvėms arba „BLACK TIE“ vakarėliams. Geriausias pasirinkimas tamsiai mėlynas arba pilkas kostiumas, rudi odiniai batai ir niekuomet neturėsite bėdų derindami marškinius ir kaklaraištį/peteliškę.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s