TAPKITE GRAŽESNIAIS – 7 PATARIMAI VYRAMS!

1. Porą kart per savaitę prauskite veidą naudodami veido prausiklį. Jis ne tik pašalins negyvas odos ląsteles, bet ir atjaunins bei suteiks skaistumo jūsų odai. Taip pat tokia veido valymo procedūra, kuri atliekama jūsų pačių namuose, padės atlaisvinti veido poras ir leis lengviau pašalinti įaugusius plaukelius.

2. Pasikonsultuokite su ekspertais. Sekantį kartą būdami kirpykloje ar grožio salone, paklauskite ką daryti norint pasiekti panašių rezultatų tiesiog namuose. Domėkitės kokias priemones naudoja jūsų kirpėjas, klauskite patarimų.

3. Apsilankykite SPA. Taip, gal tai atrodo kvaila, bet patikėkite – veiksminga. Kai kurių dalykų tiesiog neįmanoma atlikti be specialisto pagalbos. Giluminis veido valymas, porų atkimšimas ir profesionalus masažas gali padaryti stebuklus. Po tokių procedūrų tikrai pasijausite geriau.

4. Išsirinkite savo asmenybę atspindinčius kvepalus, dar geriau, jei tai būtų trys skirtingi aromatai. Juk ne kiekvieną dieną jaučiamės vienodai, o kvapas turi atskleisti mūsų nuotaiką. Bent trys jums patinkantys kvapai leis kasdien atrodyti šviežiai ir išskirtinai.

5. Pasimokykite taisyklingai skustis. Dažnas vyras skustis išmoksta iš savo tėvo, o poto pritaiko kažką ką pats išmoksta per ilgą laiką – kitaip sakant improvizuoja. Patartina pasimokyti skutimosi meno paslapčių iš profesionalių stilistų. Taisyklingas barzdos skutimas maksimaliai apsaugos veido odą, sumažins dirginimą ir svarbiausia – pavyks labai švariai nuskusti visas barzdos vietas.

6. Sveikai maitinkitės. Sveika mityba yra neatsiejama grožio dalis. Sveikai besimaitinantis žmogus turi stangresnę ir skaistesnę odą, jaučiasi žvalesnis ir apskritai atrodo gaivesnis. Laikykitės susidaryto mitybos ritmo, valgykite reguliariai ir visiškai subalansuotą maistą. Skirtumą turėtumėte pajusti labai greitai.

7. Laikas nuo laiko paeksperimentuokite. Nueikite pas kitą kirpėją, galbūt jūs paprašysite nukirpti trumpai, tačiau kitas kirpėjas „trumpumą“ suvokia kitaip. Galbūt gautas rezultatas jus tikria pradžiugins. Neatmeskite galimybės nueiti ir į vyrų grožio saloną, profesionalo patarimai gali pagaliau surasti jums tobulai derančią šukuoseną.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s