SĖKMINGAS VYRAS

Sėkmingas vyras nėra tas, kuris turi puikų automobilį ir šešiaženklius skaičius banko sąskaitoje.
Sėkmingas vyras yra tas, kuris turi tam tikrų laimėjimų tokiose srityse kaip: karjera, šeima, pinigai, asmenybė, mintys, finansinė būklė, dvasinis pasaulis – tai sritys, kuriose pasiektų laimėjimų visuma sukuria sėkmingą vyrą. Nepakankamas dėmesys bent vienai šių sričių ilgainiui įtakoja ne tik pastarosios, bet ir visų likusiųjų regresą.

SĖKMINGAS VYRAS:

  • Sėkmingas vyras savo biuro duris dienai baigiantis uždaro patenkintas savimi, šypsodamasis. Jis žino, kad atliko gerą darbą ir, kad tiems, kurie su juo bendravo, buvo malonu tai daryti.
  • Jis grįžta į namus, kur jau laukia mylintys žmonės, su kuriais noriai dalijamasi mintimis, jausmais ir rūpesčiais. Sėkmės lydymas vyras spinduliuoja meile, todėl jį supanti aplinka atsilygina tuo pačiu.
  • Sąskaitos apmokamos įsitikinus, kad pakaks pinigų šiam ir kitam mėnesiui, nes sėkmingas vyras ėmėsi visų įmanomų priemonių savo šeimos gerovei užtikrinti.
  • Sėkmingas vyras žino, kaip išsisukti iš pačios nemaloniausios situacijos, kai atrodo, kad jau nėra išeities.
  • Jis skiria daug dėmesio savo dvasniam gyvenimui, nes komfortabiliai būčiai užtikrinti tai kaip vanduo ir maistas. Tai – būtinybė!
  • Pomėgiai, teikiantys ir džiaugsmo, ir ramybės – neatsiejama sėkmingo vyro gyvenimo dalis. Tai – jo varomoji, nuolatos puoselėjama jėga.
  • Sėkmingas vyras pabudęs ryte jaučiasi energingas, nes teisingai maitinasi ir reguliariai mankštinasi. Jis daro viską, kas jo galioje, kad užtikrintų savo puikią sveikatą.

NESĖKMINGAS VYRAS:

  • Nesėkmingas vyras skambina į namus iš darbo jau kokį ketvirtą kartą šią savaitę ir atsiprašo, kad ir vėl negalės pavakarieniauti kartu su visa šeima.
  • Nesėkmingas vyras dirba be atokvėpio ir grįžęs namo visą laiką kuri gali skirti sau ir savo šeimai, skiria televizoriui arba alaus buteliui.
  • Nesėkmingas vyras nuolatos galvoja ir koncentruojasi ties neigiamais ir negatyviais dalykais.

Sėkmingas vyras nešvaisto nei savo minčių, nei energijos galvodamas, kaip pasiaiškinti, kodėl jo darbas neatliktas laiku, kodėl jis praleido varžybas savo vaiko mokykloje, kodėl jis negali apmokėti sąskaitų, kaip žadėjo, kodėl jo akys raudonos, smarkiai pakilęs kraujospūdis, kodėl jis apskritai nejaučia gyvenimo džiaugsmo.

Būti sėkmingu vyru, nereiškia tapti vienu pasaulio turtingiausių žmonių ir vis galvoti, kaip tapti dar turtingesniu.

Jis galvoja ne apie tai, ko neturi, o džiaugiasi tuo, ką turi dabar – juk tai dovana. Pats gyvenimas yra dovana. Norėk daugiau, bet džiaukis tuo, ką turi dabar. Jeigu nesugebėsi džiaugtis šia akimirka, šiuo momentu, šia į veidą tvieskiančią saule, net ir turėdamas viską, ko nori, neįstengsi tuo mėgautis.

Sėkmingas vyras jaučia harmoniją viduje ir aplinkui, todėl jis ir yra sėkmingas. Tai, ką sukuri savyje, sukuri ir kitų širdyse.
Susikurk tokį gyvenimą, kurio tu nori, ir pradėk ne rytoj, ne poryt, o šiandien. Nes tai ką veiksi šiandien, darysi ir rytoj.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s