KOKS VYRŲ ELGESYS NUŽUDO MOTERS GEISMĄ?

Štai keletas vyrų poelgių, kurie tiesiog žudo moters geismą. Vyrai, jei nenorite visiems laikams išvyti aistros iš Jūsų miegamojo, verčiau niekada to nedarykite…

Niekada negiria moters išvaizdos
Santykių pradžioje vyrai lepina moteris komplimentais ir visokiais mažybiniais žodeliais. Deja, bėgant metams dažnas vyras vis rečiau pagiria moters figūrą ar gražias akis, o tai yra labai blogai. Moterų lytinis potraukis yra susijęs su tuo, ar Jos jaučiasi gražios bei seksualios.

Viskas labai paprasta – jei moteris pasipuošė einant į centrą, užsidėjo aukštakulnius ar nusipirko naują švarkelį, tai ir pasakykite, kad Ji žavingai atrodo arba kaip tas daiktas Jai puikiai tinka. Beje, kai moteris klausia, ar Jai tinka ši suknelė, o Jūs tik palinksite galva, tai dar nėra komplimentas. Stenkitės, kad Jai nereikėtų pačiai klausti, kaip Ji atrodo, o tiesiai šviesiai pasakykite: – „Tu atrodai puikiai“ arba tiesiog sušukite „ulialia“, moteris tikrai tai priims kaip komplimentą.

Lovoje su moterimi elgiasi kaip su šviestuvu
Kai Jums reikia šviesos, Jūs tiesiog įjungiate šviestuvą ir mėgaujatės šviesa. Bėda ta, kad nemažai vyrų su moterimis elgiasi panašiai ir mano, kad vos palietus tam tikras intymias Jos vietas, moteris tiesiog privalo įsiaudrinti ir sudrėkti. Deja, taip nėra. Jei vyras nesistengia patenkinti moters seksualinių poreikių, anksčiau ar vėliau seksas Jai tampa labiau panašus į darbą nei į malonumą.

Jei nenorite, kad taip nutiktų ir Jūsų mylimajai, žaismingai Ją lieskite, klauskite, kokie prisilietimai Jai patinka, tik neskubinkite įvykių. Labai svarbu suprasti Jos seksualinius poreikius. Nesielkite taip, tarsi visos moterys būtų vienodos ir vos paliesite Jos intymią vietą, Ji puls Jus lyg laukinė katė. Dažnai moteris jaudina skirtingi dalykai, tad pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti Jos jautrias vietas, jei to dar nepadarėte, ir neignoruoti jų.

Per mažai bučiuojasi
Po kelių metų drauge kai kurie vyrai yra linkę susikoncentruoti tik į patį seksą ir pamiršti kitus svarbius dalykus, tokius kaip aistringi bučiniai. Daugeliui moterų jie labai svarbūs. Patikėkite, glamonės ir karšti bučiniai kartais gali Ją įaudrinti kur kas labiau nei intymios vietos lietimas. Būtent todėl turėtumėte skirti didelį dėmesį aistringiems bučiniams, net jei kartu esate ne vienerius metus.

Nutyli, kai Ji padaro ką nors malonaus
Ar norėtumėte, kad Jūsų mylimoji pagirtų Jus, kad gerai bučiuojatės arba Jai labai patinka, kai ją glostote? Tikriausiai Jums tai būtų malonu. Tuomet kodėl pats nutylite, kai Ji padaro ką nors, kas Jums sukelia didelį malonumą? Girkite Ją už Jos poelgius, tai Ją skatins labiau pasitikėti savimi.

Taigi labai daug priklauso nuo Jūsų pačių veiksmų, nes kaip Jūs elgsitės santykiuose, taip ir su Jumis elgsis. Daug porų išsiskiria dėl to, kad per mažai kalba tarpusavyje ir nesprendžia problemų kartu, o tiesiog užsidaro, viską kaupia savyje ir galiausiai santykiai išyra. 

Vyrai, jeigu Jums Jūsų moteris svarbi, tai ir elkitės su Ja, kaip priklauso elgtis – taip Jūs niekada neturėsite nemalonių akimirkų, o galėsite pasigirti savo santykiais. 
Sėkmės!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s