DALYKAI, KURIUOS VERTA PADARYTI DĖL SAVĘS!

Leisti laiką su tinkamais žmonėmis

Tinkami žmonės bus tie, su kuriais jums malonu bendrauti. Pagrindinė tokių žmonių vertybė – teigiama įtaka jums. Jaučiatės atsipalaidavę, ramūs, nuotaika pasitaiso, vadinasi, esate šalia teisingo žmogaus.

Orientuotis į savo laimę

Jei nepasirūpinsite savimi, negalėsite kito padaryti laimingo.

Būti savimi, nepaisant nieko

Įgimtas instinktas skatina mus bet kokioje situacijoje išlikti tarp žmonių, palaikyti ryšius, patikti kitiems, pelnyti pagarbą. Deja, dauguma, siekdami socialinio pripažinimo, stengiasi prisiderinti prie visų ir kiekvieno. 
Jei visą laiką darysite ne tai, ką norite, o ko tikisi iš jūsų kiti, tai širdyje pradėsite pykti ant viso pasaulio ir nekęsti savęs. Tapsite pikti ir nelaimingi. 

Gyventi šią akimirką

Mes visą savaitę laukiame savaitgalio, visus metus – vasaros atostogų, visą gyvenimą – tos dienos, kai tapsime laimingi. Užuot mėgavęsi laime dabar, mes laukiame kažkokio mistinio rytojaus, bet jis neateina.
Laikas įsidėmėti paprastą dalyką: tokie jauni kaip šiandien jau nebūsime niekada. Praeitis praėjo, o stebuklinga ateitis kas sekundę virsta dabartimi. Jei neišmoksime džiaugtis šia akimirka, laimingi netapsime niekada.

Suteikti savo svajonėms šansą išsipildyti

Užuot dūsavę ir svajoję apie atostogas Havajuose ar tvirtą kūną, pradėkite ką nors daryti, kad svajonė virstų realybe. Imkite taupyti pinigus trokštamai kelionei ar susimąstykite, kaip lengviausiai galėtumėte sutvirtėti. Variantų yra daug, svarbiausia žengti pirmą žingsnį.

Liautis bijoti

Didžiausia kliūtis į laimę – mus valdančios baimės. Juk mes bijome kone visko! „Ką pasakys žmonės?“ „Kas bus, jeigu man nepavyks?“ Tokios ir panašios abejonės, baimės mums kyla nuolat. Atsikratę jų, tikrai taptume laimingi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s