DALYKAI, KURIUOS SĖKMINGI ŽMONĖS DARO VAKARAIS!

 1. Skaito knygas
  • Didžioji dauguma sėkmingų žmonių mėgsta skaityti knygas. Iš jų semiasi naujų žinių, gilina savo intelektą. Tai padeda jiems siekti savo tikslų, bendrauti su žmonėmis.
 2. Leidžia laiką su šeima ar draugais
  • Sėkmė prasideda iš vidaus. Bendrauti su savo šeima reikia ne tik tam, kad neprarastumėte su ja kontakto, bet ir tam, kad neprarastumėte ryšio su savimi. Juk šeima – tai jūsų gyvenimo dalis.
 3. Atsijungia nuo visko
  • Ar ne per daug tapote priklausomi nuo interneto? Kodėl neatsijungus nuo jo bent trumpam? Išjunkite telefoną, kompiuterį, televizorių ir pabūkite su savimi, įsigilinkite į savo sielą.
 4. Įvertina dienos rezultatus
  • Pasakykite sau, kad jūsų darbo diena baigėsi ir pereikite į kitą fazę. Jeigu dirbate pagal nustatytas darbo valandas, pasistenkite iki pabaigos užbaigti visus numatytus darbus, kad uždarę įmonės duris galėtumėte pamiršti darbinius rūpesčius ir gyventi savo privatų gyvenimą. Būtina skirti pakankamai laiko ir darbui, ir poilsiui, ir bendravimui su šeima, ir laisvalaikio pomėgiams, ir miegui.
 5. Galvoja apie rytdieną
  • Vienas iš paprastų būdų pasiruošti tam, kas laukia ateityje – pabandyti įsivaizduoti būsimus įvykius. Lygiai taip pat, kaip įsivaizduojate praeities įvykius pasinerdami į prisiminimus. Ši nesudėtinga procedūra padeda geriau pasirengti rytdienai ir suteikia pasitikėjimo savimi. Skirkite jai bent penkias minutes kas vakarą.
 6. Gulasi laiku, kad galėtų išsimiegoti
  • Ar suspėjate išsimiegoti per naktį? Ar žinote, kad geriausias būdas pasisemti energijos – visavertis miegas? Jei neišsimiegosite, kitą dieną būsite prastos nuotaikos, jūsų darbingumas sumažės, nukentės bendravimas su žmonėmis, todėl niekada nedirbkite miego sąskaita.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s