7 DALYKAI, KURIŲ VYRAI NIEKUOMET NESUPRAS APIE MOTERIS

1. Jūs išsitraukiate viską iš vienos rankinės ir persidėliojate į kitą… Ir tai darote visą laiką… Rimtai, nejaugi nebūtų paprasčiau tiesiog turėti vieną rankinę? Turėtumėte kur kas mažiau vargo.

2. Nežinau, kaip čia išeina, bet visi reikalingiausi daiktai visuomet atsiduria tos didelės rankinės dugne… Argi neturėtumėte žinoti, kur įsidėjote tuos amžinai pradingstančius raktus? 

3. Kalbant apie socialines veiklas… Kodėl jums reikia draugių kompanijos einant į tualetą? Juk ten žmonės eina atlikti gamtinių reikalų, o ne rengti susitikimus… Kai vaikinai lankosi tualete, jie užtrunka minutę – tiek laiko „meditacijai“ visiškai užtenka ir ten draugo kompanijos mums tikrai nereikia!

4. Apie ką įmanoma šitiek laiko šnekėtis su drauge telefonu? Argi nebuvote susitikusios vos prieš porą dienų? Juk per tas dienas tik dirbote ir miegojote, tad apie ką jūs galit šitiek laiko pasakotis?

5. Blakstienų rietiklis. Kas čia per velnias?! Tai žmogžudystės įrankis, tiesa? Būkite atviros – šitą prietaisą turite vien tam, kad prireikus turėtumėte kuo apsiginti?

6. O dieve, jūsų spinta! Vyrai sako, kad jūs pamišę dėl batų, bet, pasirodo, jūs pamišę ir dėl sijonų, ir dėl suknelių, ir dėl palaidinių, ir šalikėlių, ir kojinių… Sąrašą būtų galima dar tęsti… Trumpai tariant, pažvelgus į jūsų spintą, mums gėda dėl skurdaus savo garderobo!

7. Jūsų balso tonas tampa tooooks aukštas, kai pamatote mažus šuniukus ar kačiukus. Šį fenomeną mokslininkams derėtų išsamiau ištirti…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s