VYRIŠKI BRUOŽAI

O dabar, noriu tau papasakoti, apie kelis esminius vyriško vyro bruožus, į kuriuos verta atkreipti savo dėmesį.

    Žodžio laikymasis; Nežinau ar pastebėjai, bet žodžio laikymasis vyrų tarpe tapo menka vertybė. Reiktu vengti tokios vyrų kompanijos kurioje nėra laikomasi duoto žodžio. Moterį gali apgauti vieną kartą, antrą kartą jį jau žinos, kad tu nepatikimas. Turėk galvoje nuolat tai, kad nežadėtum to, ko nežinai ar padarysi, geriau tvirtas NE, nei drebantis TAIP. Aš visada gerbiu tuos, kurie daro tai apie ką kalba, kurie nevėluoja į susitikimus ir  prisiimą atsakomybę  už savo poelgius. Čia yra Vyras.

Nuomonės turėjimas; Jeigu aš tavo nuomonę galiu pakeisti per 1 minutę, tai tu neturi jokios nuomonės. Tik tada, kai pradėsi žinoti ko nori iš gyvenimo, nusistatysi aiškius standartus ir pradėsi save gerbti, tave pradės gerbti ir moterys ir vyrai.

Turintis savigarbą; Žinok ko esi vertas, o esi vertas daug. Neleisk niekam lipti tau ant galvos. Kai moteris jaučia, kad vyras neturi savigarbos ir savęs negerbia, ji gali jį įžeidinėti, tyčiotis, juo manipuliuoti ir žaisti, o jis nieko nedarys. Vyras gerbia save ir savo laiką.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s