DĖMESIO VYRAI: DALYKAI, KURIE NEPATINKA MERGINOMS

Stengiatės sudaryti kuo geresnį įspūdį savo merginai. Darote viską, kas, jūsų manymu, Jai patinka, ir sakote tik tai, ką Ji norėtų girdėti, tačiau visos pastangos yra veltui. Jeigu Jums taip yra nutikę, tai ši informacija bus tikrai naudinga. 

1. Skambinate jai per dažnai.
Moterims tai nepatinka, nes Jos dažnus vyro skambučius vertina vienareikšmiškai: „Jis mane iki ausų įsimylėjęs ir yra nuo manęs priklausomas.“ Vadinasi, jai nebereikia stengtis dėl jūsų meilės. Taip pat dažni skambučiai rodo, kad jūs nesavarankiškas, negalite pasirūpinti savimi ir juo labiau ja.

2. Verkiate.
Moterims tai nepatinka, nes Jūsų ašaros jai rodo, kad esate silpnas ir negalite ja pasirūpinti. Jokiu būdu neverkite viešai, nes galite savo mylimajai padaryti tokią gėdą, kad ji net norės jus palikti. Ašaros tegu lieka jos privilegija.

3. Kalbate tokiu tonu lyg su vaiku.
Moterims tai nepatinka, nes iš vyro jos tikisi vyriško tono.

4. Visada leidžiate spręsti jai.
Moterims tai nepatinka, nes tik kartais joms patinka išrinkti vakarui filmą ar sugalvoti, ką valgysite vakarienei, bet dar labiau joms patinka, kai vyrai turi savo nuomonę ir nusprendžia už jas.

5. Praleidžiate prie veidrodžio daugiau laiko nei ji.
Moterims tai nepatinka, nes Joms per daug savimi besirūpinantys vyrai nėra seksualūs. Įsivaizduokite: vyras, kuris reguliariai darosi manikiūrą ir pedikiūrą, dedasi veido kaukę…

6. Per dažnai prisipažįstate meilėje.
Moterims tai nepatinka, nes Jos nustoja vertinti žodžius: „Myliu tave“, kai girdi juos per dažnai. Be to, jos supyksta ir įsižeidžia, jei vėliau juos girdi rečiau.

7. Daug kalbate.
Moterims tai nepatinka, nes Jos nemėgsta vyrų, kurie visada tyli ir slepia savo jausmus, bet joms taip pat nepatinka ir tokie, kurie nemoka patylėti ir išklausyti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s