5 PERVERTINTOS VYRŲ STILIAUS TAISYKLĖS

Stilius, kaip gramatika – daug taisyklių, bet visko žinoti negalite, o ir viskas per greitai keičiasi. Bet, kaip ir gramatikoje – stiliuje taip pat galima laužyti standartus ir taisykles. Pateikiame Jums keletą taisyklių, kurias drąsiai galima laužyti ar manipuliuoti jomis.

1. MECHANINIAI/AUTOMATINIAI LAIKRODŽIAI YRA GERESNI, NEI KVARCINIAI

Daugumai vyrų labiau patinka mechnaniniai/automatatiniai laikrodžiai, nei kvraciniai. Bet sunku suprasti kodėl, nes kvarciniai laikrodžiai yra tikslesni. Taip, autentiška ir atrodo įspūdingai – visos detalės, viduriai, apdaila, bet tai ne priežastis nuvertinti kvarcinius laikrodžius, jei jie labiau patinka. Viskas priklauso nuo pasirinkimo.

2. KAKLARAIŠČIO PLOTIS, ATLAPO PLOTIS, MARŠKINIŲ APYKAKLĖS PLOTIS, KAKLARAIŠČIO MAZGO PLOTIS – VISKAS TURI DERĖTI

Siauras švarko atlapas reikalauja siauro kaklaraiščio, platus švarko atlapas – platesnio kaklaraiščio. Taip, tai atrodo subalansuota ir taip dera, bet tai nereiškia, kad Jūs negalite daryti taip, kaip norite. Platus švarko atlapas ir siauras kaklaraištis? Taip, kodėl gi ne – niekam tai neturi rūpėti, jei jūs taip norite.

3. GALVOK KĄ IR UŽ KIEK PERKI

Kokybė yra svarbu, bet ne kiekvienam reikia kostiumo už 1500€ ar net ne už 500€. Ir jei jūs tik pradedate eksperimentuoti su savo stiliumi, tai tikrai pradėkite su pigesniais rūbais, nes kitu atveju investavę daug pinigų į stilių ir nagavę norimo rezultato – nusivilsite ir išleisite daugybę pinigų.

4. JUODA IR TAMSIAI MĖLYNA NEDERA KARTU

Jei jau taip, tai kodėl mėlynas SMOKINGAS arba mėlynas smokinginis švarkas ir juodos kelnės atrodo pritrenkenčiai? Mėlynas kostiumas ir juodi batai – puikus derinys, o kodėl nepaeksperimentuoti ir su juodu kaklaraiščiu?

5. NIEKADA…NEPIRKITE DRABUŽIŲ MOTERIMS

Jei nesate tikri, tada tikrai nepirkite. Jei esate įsitikinę, kad reikia ir tiks/patiks – pirkite, bet vistiek rizikuojate prašauti. Bet jei manote, kad atrodys puikiai ir norite tai pamatyti – rizikuokite, koks skirtumas, blogiau nebus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s