5 VYRIŠKO LAIKRODŽIO PRIVALUMAI

Kodėl šiuolaikinis vyras turi nešioti laikrodį ant riešo, kai jis gali lengvai ir greitai patikrinti laiką savo telefone?

Na, šiame straipsnyje pateiksime JUMS 5 priežastis, kodėl kiekvienas vyras turėtų pradėti nešioti laikrodį!

1. Laikrodžiai yra patogūs
Su mobiliuoju telefonu ne visuomet pavyks būti punktualiu – su laikrodžiu pavyks. Laikrodis – patogiausias būdas pasakyti laiką.

„Man nereikia laikrodžio, nes aš turiu mobilų telefoną“ – dažnas atsakymas iš dabartinės kartos vyrų, kurie nuolatos naudojasi mobiliuoju įrenginiu. Kaskart „žvejoti“ telefoną kišenėje, kai tik nori sužinoti laiką, atrodo beviltiškai. Greitas žvilgsnis į savo rieša yra kur kas klasiškesnis būdas sekti laiką per dieną. Ką jau kalbėti apie telefono išsitraukimą pokalbio ar susitikimo metu – tai nepagarbu.
Kitais atvejais, kai telefoną patartina palikti namuose(vestuvės, laidotuvės, papludinys) – laikrodis yra daug subtilesnis ir patogesnis

2. Laikrodžiai yra funkcionalūs
Bet kas, kas tik susijęs su kariškiais, turi funkcinę prasmę – kaip ir laikrodžiai.
XIX a. rankiniai laikrodžiai buvo naudojami kariškių, kad sinchronizuoti manevrus karo metu. Nuo tada, specializuoti laikrodžiai buvo naudojami vandenyno gelmėse – naramas ir aukštai danguje – aviatoriams.
Laikrodžio funkcija yra rodyti laiką ir datą, bet tai tik dalis to, ką šiais laikas gali laikrodžiai, o populiariausios funkcijos – chronografas ir mėnulio fazės indikatorius.

3. Laikrodžiai yra stiliaus detalės
Priimtinų papuošalų skaičius vyrui yra labai ribotas. Daugumos vyrų papgrindiniai papuošalai yra laikrodis, stilingos sąsagos marškiniuose, apyrankės ir jei pasiseka vestuvinis žiedas.

Skirtingi gamintojai turi skirtingas laikrodžių serijas – klasikiniai, sportinio tipo, rankomis prisukami, skirti nardyti ir pan. Laikrodis gali pasakyti labai daug apie Jūsų asmenybę – tad rinkitės atsargiai. Šis aksesuaras nebūtinai turi kainuoti keturženklę sumą, kad papuoštų Jūsų riešą – kaina gali parodyti Jūsų statusą visuomenėje.

Yra puikus posakis – „Berniukai pasižiūri į savo mobilų telefoną, kad pasakytų laiką – vyrai tam naudoja laikrodį“.

4. Laikrodis yra meno kūrinys
Laikrodis yra daugiau nei tik paprastas laikrodis, tai tradicijos ir meistriškumas. Ne daugelis vyrų supranta, kad jie nešioja meno kūrinius ant savo riešų. Kai kurie laikrodžių gamintojai vieną laikrodį gamina net keletą mėnesių, tai yra aukščiausias išradingumo ir kūribingumo lygis.

Dauguma laikrodžių yra „paprasti“ savo detalėmis – kvarcinis mechanizmas, datos funkcija, vienspalvis ciferblatas, dažytas korpusas ir pan., bet tikrieji meno kūriniai turi daugybę atskirų detalių savyje, kurios tvirtinamos meistrų rankomis, o ir kainos būna įspūdingos.

5. Laikrodis leis Jums susidraugauti su laiku
Nuo saulės laikrodžių laikų(ko gero net ir anksčiau) – vyrai buvo apsėsti nuo prietaisų, kurie matuoja laiką. Tai buvo priminimas apie tai, kad MŪSŲ laikas yra ribotas.

Laikrožio nešiojimas turi teigiamą požiūrį į laiką – daugiau dėmesio skiriama tam, kaip praleisite 24 valandas paroje. Yra daugybė vyrų, kurie žavisi šiais prietaisais, yra net atskiros bendruomenės, kuriuose vyrai dalinasi savo žiniomis, kolekcijomis, gamybos subtilybėmis.

Kiekvienas vyras gali turėti laikrodį, tai yra puikus būdas pagyvinti vyro stilių šiuo smulkiu aksesuaru. Raskite laikrodį, kuris Jus džiugintų ir taptų skoninga detale – TAI GALI BŪTI ILGOS DRAUGYSTĖS PRADŽIA.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s